Předokenní rolety

PŘEDOKENNÍ ROLETY

PŘEDOKENNÍ ROLETY PRO DODATEČNOU MONTÁŽ

Předokenní systém VISUAL od společnosti ALUROL je stejně tak vhodný pro novostavby jako i pro renovované budovy. Montuje se dodatečně, nejčastěji zvenku na rám okna, popřípadě na venkovní omítku. Jedná se o optimální stavebně-fyzikální řešení, u kterého nevznikají žádné tepelné mosty. Venkovní revizní kryty umožňují následný servis rolet bez poškození stěny. Díky barevné mnohotvárnosti je možné váš dům vybavit roletami v barvách podle vašich osobních požadavků.

Vyberte si z různých typů a stejně tak z velkého počtu barev.

Předokenní systém je dodáván s roletovou schránkou v různých velikostech a barvách. Rolety se vyrábí na míru a montují se nejčastěji zvenku na okenní rám, popřípadě na venkovní omítku. Roletová schránka zůstává vždy viditelná. Systém je vhodný nejen pro novostavby, ale zejména pro stávající okna nebo renovace. Pro vaši maximální spokojenost doporučujeme konzultovat vše s dodavatelem oken i roletového systému, a to ještě před zadáním nových oken do výroby.

Dokumentace – nabídkový leták venkovních rolet Alurol

PŘEDOKENNÍ ROLETY PRO OMÍTNUTÍ

Roletový systém INTEGRAL je velmi podobný standardnímu provedení předokenního systému VISUAL. Liší se pouze v typu roletové schránky, která je v tomto případě 90° a opatřena úhelníkem, popř. heratektovou deskou určenou k omítnutí. Rolety se montují nejčastěji do připraveného překladu nebo na rozšiřovací profil okna. Velmi oblíbenou variantou je rovněž integrace rolet do hotových roletových překladů. Roletová schránka není po omítnutí viditelná. Revizní kryt a vodicí lišty lze barevně sladit s okny nebo fasádou.

Ideální řešení pro novostavby!

Předokenní systém INTEGRAL je dodáván s roletovou schránkou 90° v různých velikostech a barvách. Rolety se vyrábí na míru a montují se vždy zvenku do vytvořeného překladu nad oknem, nebo na rozšiřovací profil okenního rámu. Přední stranu roletové schránky 90° lze dodat buď s heratektovou deskou pro omítnutí, nebo bez ní a aplikovat na schránku se spodním úhelníkem zateplovací systém.

Systém je vhodný také pro montáž do speciálních roletových překladů (například POROTHERM – RONO).

Široké možnosti aplikace a výsledný efekt se schránkou zakrytou omítkou přímo předurčují systém INTEGRAL jako oblíbený produkt zejména pro novostavby.

Dokumentace – nabídkový leták venkovních rolet Alurol

NADOKENNÍ ROLETY

Roletový nadokenní systém COMPACT je vhodný pro novostavby i rekonstrukce, při kterých se nově montují okna. Čtyřdílná roletová schránka s revizní klapkou se osazuje shora na okenní rám. Nadokenní rolety se montují zároveň s okny jako jeden celek. Při objednání je proto nutná vzájemná konzultace s výrobcem oken. Roletová schránka je dodávána ve dvou variantách – ve standardním provedení s revizním krytem v interiéru, nebo s úpravou pro oboustranné omítnutí a spodním revizním interiérovým krytem.

Vyberte si buď standardní provedení nebo schránku pro oboustranné omítnutí!

Nadokenní systém STANDARD je dodáván s roletovou schránkou vyrobenou z pevného PVC v bílé barvě. Rolety se vyrábí na míru a montují se vždy zároveň s oknem jako jeden celek. Přední stranu roletové schránky lze buď nechat viditelnou jako nadstavbu plastového okna, nebo dodat s heratektovou deskou pro omítnutí, popřípadě bez ní a aplikovat na schránku se spodním úhelníkem zateplovací systém. Revizní kryt v interiéru musí zůstat vždy přístupný pro případný servisní zásah.