Zakázka krok po kroku

1. PRODEJ

V naší kanceláři naleznete vystavené vzorky profilů námi nabízených oken, dveří a veškeré příslušenství. Navrhneme Vám  optimální řešení a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.V případě zájmu Vás může nezávazně navštívit obchodní zástupce, který provede posouzení, zaměření a návrh řešení včetně veškerých příslušenství.

2. ZAMĚŘENÍ

Vzhledem k individuální výrobě zakázek je nutné provést přesné zaměření oken a dveří včetně příslušenství. Na základě zaměření vyhotovíme smlouvu o dílo, dořešíme platební podmínky a zakázku předáme do  výroby.

3. VÝROBA

Myslíme na Vás už při výrobě, a proto jsou naše okna vyráběna na nejpokrokovějších strojích značky ELUMATEC. Výrobní postupy jsou prověřeny standardem ISO 9001:2001.

4. MONTÁŽ

Montáž oken, dveří je prováděna našimi proškolenými montážníky s několikaletou praxí. Montujeme pouze nářadím předních výrobců. Pro zabudování oken, dveří využíváme výhradně kvalitní montážní pěny, spojovací a kotvící materiály. Současně můžeme dodat  osazení vnitřních plastových a venkovních hliníkových parapetů, žaluzií a dalšího příslušenství.

5. SERVIS A ZÁRUKY

Firma Braun Rudolf zajišťuje plně fungující záruční a pozáruční servis. Naše jméno je spojeno s kvalitními výrobky.

Firma Braun Rudolf a přední výrobce stavebních výplní společnost Bohemia okno, a.s. dodává a osazuje plastová, hliníková a dřevěná okna, dveře a příslušenství.

 

Naším cílem je Vaše maximální spokojenost.