Zasklení oken a dveří

Nabízíme také zasklení plastových oken. Skla nabízíme v různém provedení. Využíváme izolační dvojskla a trojsklabezpečností sklaprotihluková sklaprotisluneční a izolační skla s tepelnou ochranou.

 Zasklení oken může být různobarevné, moderní, luxusní či estetické. Naše skla do plastových oken nejsou jen hezké, ale jsou také funkční. Izolační dvojskla zajistí dokonalou tepelnou izolaci, pořízením těchto skel ušetříte mnoho peněz na budoucí vytápění. Ušetřete za energie.

IZOLAČNÍ DVOJSKLA

izolační dvojsklo je výrobek ze dvou jednoduchých tabulí skla. Mezi tyto tabule je vložen distanční rámeček. Po obvodu izolačního dvojskla a rámečku, je trvale pružný tmel, který utěsní meziskelní prostor a zabrání případnému pronikání vlhkosti do těchto míst. Kombinací různé síly skla a šířky distančního rámečku, je možno docílit odlišných tepelně i hlukově izolačních vlastností dvojskla. Izolační dvojskla mohou být v úpravě protisluneční, bezpečnostní, hlukově-izolační, a další. Vždy záleží na konkrétním požadavku zákazníka. Izolační dvojsklo lze použít k přesklení dřevěných oken (kastlových, zdvojených), přesklení plastových oken, přesklení eurooken.

MEZISKELNÍ PŘÍČKY, MŘÍŽKY DO OKEN

Izolační skla mohou být opticky dělena okrasnými dělícími mřížkami umístěnými v dutině skla v různých šířkách, kombinacích a barevných odstínech.Výrobky úspěšně odolávají extrémním vlivům vnějšího prostředí, přizpůsobí se i velmi odvážným představám architekta. Do prostor vnášejí komfort, pohodu a bezpečí. Maximální úspora energií zaručuje rychlou návratnost investic. Dokonalá protisluneční ochrana a zvukově izolační vlastnosti vytvoří příjemné a tiché prostředí i uprostřed velkoměsta nebo v sousedství letiště. Bezpečnostní skla poskytují dostatečnou ochranu proti násilnému překonání.Z naší nabídky můžete zvolit kombinaci parametrů skel přesně na míru potřebám v konkrétním místě. Mřížky do oken, meziskelní příčky umí nádherně rozdělit okno na menší okénka, která se budou více líbit.

IZOLAČNÍ SKLO S TEPELNOU OCHRANOU

Ug = 1,1 W/m2K, Využijte zasklení oken s tepelnou ochranou. Nová generace tepelně izolačních skel udržuje v domě teplo a to znamená: výrazné snížení nákladů na vytápění tzn. dům bez chladných zón, ochrana životního prostředí (snížení emisí při vytápění).

Zvláštní charakteristika:

 • Udržuje teplo, brání chladu.
 • Využívá sluneční energii – ale ne nadměrně.
 • Snižuje náklady na vytápění.
 • Šetří životní prostředí.
  Vytváří příjemné pokojové klima.
 • Barevně téměř neutrální.
 • Zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a životnost.

BEZPEČNOSTNĚ IZOLAČNÍ SKLO

Využijte zasklení oken bezpečnostním izolačním sklem. Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Jestliže přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nemohou způsobit zranění.

Zvláštní charakteristika:

 • Skla lepená: poskytují ochranu proti zranění (v případě prasknutí).
 • Skla kalená: chrání proti útoku zvenčí.

PROTIHLUKOVÉ IZOLAČNÍ SKLO

Využijte zasklení oken protihlukovím izolačním sklem. Chrání spolehlivě před tzv. hlukovým smogem, který se dnes stává ve velkoměstech hlavní zátěží spolu se znečštěním vzduchu – není ovšem „hluk jako hluk“. Rušivé spektrum hluku se skládá z několika frekvencí, které jsou různě intenzivní, proto jsou některé frekvenční rozsahy hlasitější a to znamená, že i rušivější než jiné.

Zvláštní charakteristika:

 • Vysoká plošná hmotnost tabulí.
 • Rozdílná tloušťka tabulí.
 • Zvětšený prostor mezi tabulemi.
 • Použití speciálních plynů v prostoru mezi skly.
 • Zrušení vazby skelné hmoty.

PROTISLUNEČNÍ IZOLAČNÍ SKLO

Využijte zasklení oken protislunečním izolačním sklem. Skla zabraňují nepříjemnému zahřívání interiéru a snižují tak zátěž klimatizace, šetří energii a aktivně přispívají ke zlepšování životního prostředí. Dále je možno toto sklo vybavit doplňkovými vlastnostmi, ať už je to schopnost tepelné či zvukové izolace, odolnost proti vloupání, ochrana osob, ochrana před úrazem nebo požárem.

Zvláštní charakteristika:

 • Tvrdě pokovené: jednoduché nebo izolační sklo, silně reflexní.
 • Probarvené ve hmotě: jednoduché nebo izolační sklo, málo odráží, absorbuje.

 

ORNAMENTÁLNÍ SKLA

Využijte k zasklení oken některého z našich vzorů. Ze všech stavebních materiálů právě sklo může zároveň chránit před vnějšími agresemi při zachování kontaktu s prostředím.Nechat proniknout množství přirozeného světla do interiéru budov, poskytnout výhled do vnějšího světa a kombinovat průhlednost se vzhledem, takové jsou základní funkce ornamentálního skla.