Žaluzie ROLUX EURO

Žaluzie Rolux Euro jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně euro oken. Jde o žaluzie u kterých se nehledí pouze na funkčnost zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design.

Dokonalá splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti této žaluzie.

  • Žaluzie je možno dodat v domykavém provedení. Žaluzie mají všechny přednosti typu Euro, a navíc Vám dokonale zastíní interier. Toho je dosaženo velmi kvalitním dovřením lamel (které umožňuje tenký pásek na vytahování), excentrickým prostřižením otvoru, použitím hustšího žebříčku a většího množství lamel.
    Výsledkem je opravdu dokonalá žaluzie, která v zavřeném stavu tvoří jednotnou plochu bez jakéhokoliv prostřihu a při otevření působí velmi zajímavě díky menší rozteči žebříčku.
  • Tyto typy je také možno vyrobit s lamelami 16mm, které působí „jemnějším“ dojmem a vytvoří neopakovatelný design Vašeho okna

Žaluzie EURO STYLE, EURO STYLE OPAL a EURO BRILANT je ovládaná plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel do požadované polohy, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie.

Výhodou tohoto řetízku oproti standardním provázkům je to, že se neušpiní, popřípadě jde velice snadno očistit a při vytažení žaluzie se Vám nepřekáží na parapetu.
Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie a tím větší zastínění.
K zafixování žaluzie na rámu okna slouží fixační struny, které jsou uchyceny v spodní částí rámu pomocí kolíčku, který je téměř neviditelný. Veškeré uchycovací prvky jsou neviditelné a vytváří tak dojem „čisté linie.“

Dodáváme také žaluzie, které se liší způsobem ovládání, který je od sebe oddělený. Zvlášť je vytahování pomocí provázku a zvlášť naklápění pomocí tyčky.

Provedení Vašich žaluzií si vyberte pomocí vzorníku barev žaluzií.

Barevné provedení lamel – základní

Barevné provedení lamel – imitace dřeva